چطور سفارش بدیم ؟

ثبت سفارشات نمونه : پس از انتخاب محصول مورد نظر و تکمیل اطلاعات وارد درگاه پرداخت می شویم و مبلغ را پرداخت مینمایم.

ثبت سفارشات تعداد بالا : در صورت ثبت سفارش بالای ۵۰ عدد ( از یک مدل محصول ) هنگام تسویه حساب سبد خرید گزینه کارت به کارت را انتخاب کرده و ثبت سفارش میکنیم ، سپس کد انبار محصول و تعداد مورد نظر را به شماره ۰۹۹۲.۷۷۶.۰۱۱۷ پیامک و یا در واتساپ پیام بدهید .

اعلام قیمت : پس از بررسی ، قیمت توسط کارشناسان ما برای شما ارسال خواهد شد و پس از اطلاع از مبلغ اعلامی (مبلغ تخفیف خورده)، آن مبلغ را به شماره کارت اعلامی ( بنام آرش عباسعلی نژاد ) ، واریز بفرمایید .

.

مرسوله شما از چهار روش تحویل حضوری ( فقط برای سفارشات نمونه تا ۲ عدد از هر مدل ) و پست ، تیپاکس و باربری ارسال می گردد .

کلیه محصولات تولیدی ما ( به جز کارتن های مقوایی که فقط در تهران موجود است ) در کارخانه موجود می باشد و در صورت عدم موجودی ، بسته به ترافیک کاری بین ۳ الی ۹ روز کاری جهت تولید و آماده سازی سفارش زمان خواهد برد .

.

زمان ارسال : سفارشات ارسالی از کارخانه ( سفارشات عمده و برخی محصولاتی که در نمایشگاه تهران موجود نمیباشد ) بصورت روزانه ( هر روز ) ارسال شده و سفارشات نمونه ( سفارشات ارسالی از انبار تهران ) در هفته دو مرتبه دوشنبه و پنجشنبه ها ارسال می گردد .

.

 

تحویل حضوری : جهت دریافت سفارشات نمونه میتوانید پس از هماهنگی با ۰۹۹۲.۷۷۶.۰۱۱۷ (اطلاع از وضعیت موجودی) همه روزه نسبت به تحویل نمونه پس از ثبت سفارش  و لطفا حتما قبل از مراجعه حتما با شماره ۰۹۹۲.۷۷۶.۰۱۱۷ هماهنگ بفرمایید .

.

پیگیری سفارشات (۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰):  ۰۹۹۲.۷۷۶.۰۱۱۷
مدیریت و مشاوره تخصصی ( ۱۷:۰۰ الی ۱۹:۰۰ ) :  ۰۹۱۲۰۸۷۹۷۲۸
 

انبار : تهران ، افسریه ، خیابان محسن قدیانی ، مجتمع تجاری خانواده ، طبقه بالای همکف واحد ۱۴۰

تحویل حضوری سفارشات : تهران ، افسریه ، اتوبان بسیح بین خیابان ۳۰ و ۳۱ دفتر پست بار (سفارشات ثبت شده حضوری پس از هماهنگی با شماره ۰۹۹۲.۷۷۶.۰۱۱۷ امکان دریافت مرسوله خود را از این دفتر همه روزه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ را دارد )

کارخانه : تبریز ، کیلومتر ۲۲ جاده تبریز به تهران ، پشت شرکت کن تایر ، مجموعه تولیدی مصنوعات فلزی و پلاستیکی

موقعیت انبار

موقعیت کارخانه